KırmızıReishi - "Ölümsüzlük Mantarı" Reishi, En Doğal, En Etkili Haliyle...
KırmızıReishi
 
KırmızıReishi - Reishi Mantarı
Kırmızı Reishi Siparişi vermek için tıklayın!   -   Kapınıza teslim ediyoruz.
Bilgi, İstek ve Siparişleriniz İçin

Kırmızı Reishi Mantarının Kanser Üzerine Etkileri

Kanserli hücreler, anormal büyüme hızları ile dikkat çeker. Normal hücrelerin nasıl kanserli hücrelere dönüştüğü tam kesin olarak belirlenmemesine rağmen, bunun bir viral orijine bağlı olduğu veya muhtelemen vücudun doğal korunma sisteminde(bağışıklık sisteminde) bir değişiklik sonucunda olduğu yönünde teoriler vardır.Son yıllarda bazı insanların genetik olarak kanser risk grubunda olduğu düşünülmektedir. Bu kişiler yaşlandıkça ve bağışıklık sistemi zayıfladıkça, belli tip kanserlere yakalanma riskleri artmaktadır.

Kırmızı Reishinin bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi, kanseri önlemede ve kanserle savaşta da görülmektedir: makrofaj T-hücrelerinin, kanser hücreleri ile daha etkin olarak savaşmasında etkili olmaktadır.

Ayrıca Kırmızı Reishide bulunan Beta-1,3-D-glucan ve Beta-1,6-D-glucan isimli polisakkaritlerin, güçlü anti-tümör etkileri gösterdiği araştırmalarla belirlenmiştir. Sonuçlar kanserin tipine ve şiddetine göre değişiklik göstermektedir. Glucan maddesi, bağışıklık hücrelerinin tümör hücrelerini sarmasına yardımcı olur; bazı bilim adamları ayni zamanda kanserli hücrelerin sayısını azalttığını da savunmaktadır, böylece de bağışıklık hücreleri bunlarla daha kolay mücadele etmektedir. Bazı çalılşmalarda , tümörlerde % 50 oranında gerileme kaydedilmiştir.

Kırmızı Reishide bulunan canthaxanthin isimli diğer bir maddenin de tümörlerin büyümesini yavaşlattığı ifade edilmektedir.

Vücudumuz doğal olarak anti-kanser maddeler -interferon ve interleukin 1 ve 2- üretmektedir;Kırmızı Reishinin düzenli tüketiminin,bu anti-kanser maddelerin üretimini teşvik ettiği ve tümör büyümesini önlediği kanıtlanmıştır.
Kırmızı Reishi tüketimi, kanser tedavisinde Radyoterapi ve Kemoterapi esnasında görülen ve hoş olmayan ( saç dökülmesi, bulantı, kusma, ağız iltihabı,boğaz ağrısı, iştah kaybı gibi)yan etkileri azaltır veya ortadan kaldırır, bu nedenle kemoterapi öncesinde, sırasında veya sonrasında kullanılabilir.Yapılan bazı çalışmalarda bu etkilerin %90-95 oranında azaldığı belirlenmiştir. Sadece bu etkisi bile hastanın moral seviyesinde ve yaşam kalitesinde sağladığı yükselme ile hastalıkla mücadelede etkin olmaktadır. Diğer reçeteli ilaçlarla kombineli olarak kullanılabilir.

Bağışıklık ve endokrin sistemlerini kuvvetlendirerek, kanserli hastalarda tedavinin kesilmesine neden olduğu için çok ciddi komplikasyonlar olan grip,üst solunum yolu enfeksiyonu, mantari enfeksiyonlar,hepatit gibi hastalıkları önler; bunların tedavisinde uygulanacak antibiyotikler sonucunda görülebilecek ishal ve diğer problemlerin önlenmesini sağlar.

Geleneksel Uzakdoğu tıbbında ifade edilen faydaları, son yıllarda yapılan şaşırtıcı sayıdaki bilimsel ve tıbbi araştırmanın sonucunda belirlenen faydaları dikkate alınarak REİSHİ MANTARI, JAPONYA SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN KANSERE KARŞI TEK DOĞAL İLAÇ OLARAK KABUL EDİLMİŞTİR.

 

Reishi Mantarının Faydaları sayfasına dönmek için tıklayın


 

Doğada çok nadir bulunan Reishi Mantarını kontrollü ortamlarda ve doğadaki şartlarına uygun olarak,
hiçbir katkı maddesi kullanmadan,

Bakanlık Onayıyla Türkiye'de üretiyoruz..

Çeşitli kimyasal yollarla kapsül (hap) haline getirilmiş formu yerine, Reishi mantarını
en doğal ve katkısız haliyle Reishi Çayı
olarak tüketebilmeniz için kurutulmuş
ve dilimlenmiş olarak ya da hiçbir katkı maddesi katmadan tamamen doğal olarak
hazırladığımız Kırmızı Reishi Ekstrakt olarak size sunuyoruz.

Reishi kullanımının olumlu etkilerini 15 günde görmeye başlarsınız.

90 gramlık Dilimlenmiş Kırmızı Reishi paketin fiyatı:         95.- YTL    'dir.

300 ml'lik Kırmızı Reishi Ekstrakt'ın fiyatı:         155.- YTL    'dir.

60 ya da 90 günlük paketler halinde sipariş vererek web sitemize özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki Formu Doldurarak Sipariş Verin,
Kapınıza Kadar Teslim Edelim

 
:
:
:
:
Lütfen ürünün teslim edilmesini istediğiniz adresinizi yazınız.
:
:
:
KırmızıReishi - Ekstrakt KırmızıReishi - Dilimlenmiş Reishi Mantarı
  • Günde en az 3 gr, bağışıklığı zayıf  kişilerde 6-12  gr kurutulmuş mantar kullanılması önerilir.

  • % 30 ekstrakt ürünümüzde 10 ml , 3 gr kurutulmuş mantara eşdeğerdir.

: